Witam w biurze!O firmieNasi klienciOferta CennikKontakt
AVOTAXUS Biuro Rachunkowe
O firmie
Tradycja
Biuro AVOTAXUS istnieje na rynku uslug księgowych  od 2007 roku. Zajmuje się obslugą rachunkową małych i średnich firm osób fizycznych oraz prowadzeniem ksiąg  spółek prawa handlowego.
Bezpieczeństwo
Biuro posiada niezbędną licencję Ministra Finansów. Posiada także obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzailności cywilnej obejmujące zarówno usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje też usługi dotyczące rozliczeń kadrowo-płacowych.
Technologia
W swojej pracy Biuro stosuje nowoczesne oprogramowanie firmy COMARCH pakiet CDN OPT!MA dzięki czemu jest stale na bieżąco z obowiązującymi przepisami podatkowymi. W bieżącym roku wdrożyło ministerialny system e-Deklaracje służący przesyłaniu deklaracji podatkowych przez internet. Również dokumenty ubezpieczeniowe są przesyłane do ZUS za pomocą internetu. Wszystkie przesyłane dokumenty są opatrzone posiadanym przez Biuro bezpiecznym podpisem elektronicznym
Mobilność
Starając się sprostać wymaganiom Klientów Biuro odbiera nieodpłatnie dokumenty od Klienta. Informacje na temat należności podatkowych przesyłane są mailem. W ramach pełnomocnictwa Biuro reprezentuje i załatwia sprawy Klientów w Urzędach.

Witam w biurze!|O firmie|Nasi klienci|Oferta |Cennik|Kontakt